Tel: 0 332 234 18 49 (pbx) - Cep:0 543 287 00 75
ESTETİK
TASARIMLAR

Kılavuz Otomasyon'da
KUSURSUZ
MÜHENDİSLİK
Kılavuz Otomasyon'da
KALİTELİ
ÜRETİM
Kılavuz Otomasyon'da
SAYISIZ MUTLU
MÜŞTERİ
Kılavuz Otomasyon'da
GİRİŞ SAYFASI

Kılavuz Otomasyon

" Yapılarınıza Değer Katar "

VİZYONUMUZ

Yaptığı işlerle adından söz ettirmeyi başarmış, sürekli daha iyisini yapmaya gayret gösteren yöneticileri ve teknik personeli ile daha büyük işler başarmak şirketimizin vizyonudur.

MİSYONUMUZ

Alanında önde gelen, güvenilir ve kalıcı bir çözüm ortağı olmak için, sürekli ilerleyen teknolojiye göre kendini geliştiren,bünyesindeki uzman kadrosu, teknik bilgi birikimi ve yüksek teknolojik imkanlara sahip üretim ve montaj teknikleri ile, yeni yapılacak ya da revize edilecek asansörlere ait projelerde, tüm müteaahıt firmalar ve bireysel müşterilerimiz tarafından öncelikli tercih edilen, kalteyi uygun fiyata sunan, sektöründeki lider firma olma konumunu sürdürecektir.

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris...

HAKKIMIZDA

Kılavuz Otomasyon sektördeki 50 yılı aşkın tecrübenin, tüm bilgi birikiminin birleşmesi sonucu 1996 yılında kurulmuştur. Firmamız kısa zamanda çok önemli ve değerli projelere imza atarak kendi sektöründe ilk sıralara kadar yükselmiştir.

Kuruluşumuzda ki yegane amaç sektörde yeni teknolojileri kullanan, fiyat/fonksiyon analizini yapan, müşterilerin kritik üretim noktalarındaki aksaklıkları gideren ve en önemlisi sorunsuz sistem anlayışına sahip bir firma olma yolunda ilerlemektir.

Yaptığımız zorlu ARGE çalışmaları sonucu ulaştığımız sonuçlar neticesinde geliştirdiğimiz tüm ekipman ve makinalar sektördeki örnekleri arasında en iyi sonuçlar alan ekipmanlar olarak öne çıkmaktadır.