Tel: 0 332 234 18 49 (pbx) - Cep:0 543 287 00 70
ESTETİK
TASARIMLAR

Kılavuz Asansör'de
KUSURSUZ
MÜHENDİSLİK
Kılavuz Asansör'de
KALİTELİ
ÜRETİM
Kılavuz Asansör'de
SAYISIZ MUTLU
MÜŞTERİ
Kılavuz Asansör'de
GİRİŞ SAYFASI

Kılavuz Asansör

" Yapılarınıza Değer Katar "

VİZYONUMUZ

Yaptığı işlerle adından söz ettirmeyi başarmış, sürekli daha iyisini yapmaya gayret gösteren yöneticileri ve teknik personeli ile daha büyük işler başarmak şirketimizin vizyonudur.

MİSYONUMUZ

Alanında önde gelen, güvenilir ve kalıcı bir çözüm ortağı olmak için, sürekli ilerleyen teknolojiye göre kendini geliştiren,bünyesindeki uzman kadrosu, teknik bilgi birikimi ve yüksek teknolojik imkanlara sahip üretim ve montaj teknikleri île, yeni yapılacak ya da revize edilecek asansörlere ait projelerde, tüm müteaahıt firmalar ve bireysel müşterilerimiz tarafından öncelikli tercih edilen, kalteyi uygun fiyata sunan, sektöründeki lider firma olma konumunu sürdürecektir.

HAKKIMIZDA

Kabinlerde geçen süreyi mutlu bir anı, içinde bulunulan mekanı da güvenli bir yapıya dönüştürmek için yola çıktık. Kullanıcının sorunlarını bizzat yaşamak ve çözüm üretmek tabi ki ilk yapacaklarımızın arasında olmalıydı.

Çok sayıda insanı aynı anda etkileyebilecek bir alanda hizmet vermekteyiz. İlkelerimiz, üslubumuz, iş yapma biçimimiz ve sunduğumuz çözüm seçenekleriyle müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi gaye edindik.

Her yeni teknolojiyi titizlikle inceleyip, güvenli, pratik ve kullanılır hale getirmeye yönelen bir anlayışıyla, azimle çalışıyoruz. Memnuniyeti hedef alan hızlı ve çözüm üreten bir KILAVUZ olmaya adıyoruz kendimizi.

Şık ve zarif tasarımlarımızla, problemsiz ve güvenli bir kullanım kolaylığına ulaşmamızdaki en temel neden, bu anlayışımızdır.

En küçük ayrıntılarda bile bütünü görebilme zevkini hissettirebildiğimize inanıyoruz. 25 YILDIR bize gösterdiğiniz ilgi ve teveccühten büyük güç almaktayız.